Öğrenci Çıtır Merve: Sefaköy’de Hizmetinizdeyim!

Öğrenci Çıtır Merve: Sefaköy’de Hizmetinizdeyim!

Açıklama

Merve adım, 22 yaşındayım ve esmer, seksi bir kadınım. Sefaköy eskort görüşmeleri yapıyorum. Her ne kadar ilanımdaki resimlerimi filtrelemiş olsam da bence beni gayet net anlamanıza yeter bu resimler. Seksten sohbete, ben erkeklerime her zaman en iyisini veririm. Kimi grup sekslere de evet derim… tamam ama eğer sadece tek kadın ben olacaksam. Neyse, detayları telefonda konuşuruz.

Nasıl Erkeklerle Zaman Geçiririm?

Ben asla her önüne gelenle görüşme yapacak bir kadın değilim, “arayın, konuşuruz” dedim ama… bana sadece genç, fit, yakışıklı ve tabii kadın ruhundan anlayan, centilmen erkekler ulaşmalı, aksi durumda engellerim, istemem. Yalınce para kazanmak için görüşme yapmıyorum, bu nedenle yakışıklı erkeklerle ucuza ama eğlence odaklı zaman geçiririm. Bence bana bayılırsınız!

Bende kurallar yok, tek bir kuralım var, prezervatif. Tamam ama bunu oral sekste ben bile önemsemem. Bu arada benim oral seksim dudaktan başlar ayak parmak uçlarına kadar uzanabilir. Bence bu nedenle de sizi çok etkilerim. Kendimle alakalı söyleyebileceğim pek de bir şey kalmadı. Eğer beni tanımak isterseniz telefonum belli, arayın. Evet, bazen aramalara bakamam e ne de olsa bireysel görüşmeler yapıyorum ama bu durumda mesaj atarsınız, ben yine en kısa zamanda size dönerim, sorun yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir